MartaMelaks6

Options for This Page

MartaMelaks6 - photo

Member Since:

Jun 2, 2014


Website:


About MartaMelaks6:

kantorinternetowy.pl opinie
Adres IP w protokole IP wielkość nadawana interfejsowi sieciowemu, grupie interfejsów (broadcast, multicast), albo całej sieci komputerowej, służebna identyfikacji elementów sieci w warstwie trzeciej modelu OSI – w obrębie sieci lokalnej natomiast poza nią (tzw. adres publiczny).
Adres IP nie jest "numerem rejestracyjnym" komputera – nie identyfikuje jednoznacznie fizycznego urządzenia – przypadkiem się dowolnie cyklicznie adaptować (np w sąsiedztwie każdym wejściu aż do sieci Internet) podczas gdy dodatkowo nieco urządzeń być może dzielić pewien plenarny adres IP. Identyfikacja prawdziwego adresu IP użytkownika, aż do którego następowała przesył w danym czasie jest możliwe gwoli systemu/sieci odpornej na przypadki IP spoofingu (por. man in the middle, zapora sieciowa, ettercap) – na podstawie historycznych zapisów systemowych.
W najpopularniejszej wersji czwartej jest zapisywany na ogół w podziale na oktety zapisywane w systemie dziesiętnym i oddzielane kropkami, rzadziej szesnastkowym względnie dwójkowym (oddzielane dwukropkami albo spacjami).

Following 0

ThisNexting is more fun with friends.

Go make some!

Followers 0

ThisNexting is more fun with friends.

Go make some!

Find New Shoppers or Brands to Follow

loading

loading

loading

loading

COMMENTS

  • You must agree to the Terms and Conditions to post your comment.

    Give MartaMelaks6 feedback!